Focení párů

Krásné chvíle spolu -

Vaše jedinečné fotky

Column Block Decorative Icon
Rande Zasnoubení Předsvatební

Délka focení: 2 hod
Fotografií: minimálně 40 ks
Cena: 2 500 Kč

Column Block Decorative Icon
Páry

Délka focení: 2 hod
Fotografií: minimálně 40 ks
Cena: 2 500 Kč

Column Block Decorative Icon
Výročí svatby

Délka focení: 2 hod
Fotografií: minimálně 40 ks
Cena: 2 500 Kč

Jak to probíhá

Společně vybereme vhodné místo, které bude blízké Vašemu srdci.
Může to být park, les, louka, zahrada. Dáváme přednost focení v přírodě na přirozeném světle. Vaše foky krásně vyniknou. Je zde více možností ke kreativitě. Nebo Vás vyfotíme u Vás doma, ve městě,... Tam, kde se budete cítit dobře a volně. Přijedeme kamkoli.

Jezdíme dva. Protože více očí více vidí. Nic z Vašich důležitých okamžiků nám neunikne. Bude nás víc a to přispěje k dobré a uvolněné náladě.

Máme rádi přirozené fotografie. A jsme si jistí, že Vy taky. Proto Vás jen lehce povedeme, tak abyste se cítili uvolněně a věděli “kam s rukama a kam se dívat”. Nebudeme Vás nutit do umělých a nepřirozených póz.

Délka focení a počet fotografií

Naším hlavním cílem je nafotit kvalitní fotografie, které Vám připomenou Vaše jedinečné a neopakovatelné chvíle. Pokud nás společné focení baví, neskončíme v nejlepším jen proto, že uplynula domluvená doba.

Stejně jako délka focení, tak je i počet fotografií orientační, obvykle předáváme více. Nepřijdete o povedené fotografie, momentky, ani si za ně nemusíte připlácet.

Kdy fotky dostanete

Malou ochutnávku dostanete do 3 dnů.
Pak Vám předáme elektronickou galerii, kde jsou fotky v plné kvalitě. Tu posíláme do 3 týdnů. Je to podle množství fotografií a naší pracovní vytíženosti. Samozřejmě se snažíme, abyste měli své fotografie co nejdříve. Protože sami známe to těšení se na každou novou fotografii.

Dostanete k ní heslo na stažení fotografií. Můžete ji pak ukazovat a přeposílat komukoli budete chtít. A záleží jen na Vás komu dáte heslo ke stažení.

Úprava

Neupravené fotografie a rawy neposkytujeme. Je to naše vizitka a odvádíme jen kvalitní práci. Stejně jako Vám malíř nedá nedokončený obraz, nebo kuchař nedovařené a nedochucené jídlo.

I my naši práci příjemně "dochutíme", aby fotografie lahodily Vašemu oku. Proto všechny fotografie prochází pečlivým výběrem a základní sadou jemných úprav. Tak, abyste byli spokojeni a těšili se z luxusních fotografií, plných emocí. Rozmazané a přepálené fotografie neprodukujeme.

Tisk

Bez předchozí domluvy fotografie sami netiskneme. Vy víte nejlépe kolik, v jaké velikosti a v jakém zpracování je budete chtít.
Nabízíme však možnost tisku velmi luxusních fotografií a fotoknih. Chtěli byste hedvábný, lesklý či matný papír?
Spolupracujeme s německou firmou. Sami jsme si vše vyzkoušeli a jde o velmi luxusní, ofsetový tisk - s věrnou reprodukcí barev a garantovanou stálobarevností. Můžeme jen doporučit. Kvalitou se nedá srovnat s levnějšími variantami tisku jak fotek, tak fotoknih a kalendářů.
Když budete chtít, přineseme Vám ukázku.
Můžete si sami vybrat cokoli a my Vám zařídíme "fotografie do domu".

Doprava / Platba

Jezdíme od Havlíčkova Brodu. Dojedeme kamkoli po celé ČR. Do 100 km dopravu neúčtujeme. Delší vzdálenosti naceníme dle domluvy. A pak je již součástí celkové ceny, na které se společně domluvíme. Dodatečně Vás tedy nepřekvapí žádné nečekané výdaje.

Platbu nám zašlete na účet, nebo předáte v hotovosti v den focení.

A teď už se jen můžete těšit na to, jak budou Vaše vzpomínky zaznamenány.

Contact Block Decorative Icon

Pojďme spolu vytvořit něco jedinečného!

P

Napište nám - už se nemůžeme dočkat, až Vás poznáme!

Za nás nejlépe mluví naše fotografie

Podívejte se na

Zavřít menu

Originální foto

error: