Rodinné focení

Nejkrásnější je, když jsou všichni spolu

Vaše jedinečné okamžiky v barvách

Column Block Decorative Icon
Rodina

Délka focení: 2 hod
Fotografií: minimálně 40 ks
Cena: 2 800 Kč

Column Block Decorative Icon
Těhotenské

Délka focení: 1,5 hod
Fotografií: minimálně 20 ks
Cena: 2 000 Kč

Column Block Decorative Icon
Novorozenci

Délka focení: 3 hod
Fotografií: minimálně 10 ks
Cena: 2 500 Kč

Jak to probíhá

Společně vybereme vhodné místo, které bude blízké Vašemu srdci.
Může to být park, les, louka, zahrada. Dáváme přednost focení v přírodě na přirozeném světle. Vaše foky krásně vyniknou. Je zde více možností ke kreativitě. Nebo Vás vyfotíme u Vás doma, ve městě,... Tam, kde se budete cítit dobře a volně. Přijedeme kamkoli.

Jezdíme dva. Protože více očí více vidí. Nic z Vašich důležitých okamžiků nám neunikne. Bude nás víc a to přispěje k dobré a uvolněné náladě.

Máme rádi přirozené fotografie. A jsme si jistí, že Vy taky. Proto Vás jen lehce povedeme, tak abyste se cítili uvolněně a věděli “kam s rukama a kam se dívat”. Nebudeme Vás nutit do umělých a nepřirozených póz.

Novorozenci - NewBorn

Fotíme u Vás doma. Je to přirozené prostředí, kde má miminko klid a pohodu. Nejlepší období na toto focení je mezi 7. - 10. dnem. Váš potomek nejlépe spinká a dá se dobře polohovat. Starší miminka už začínají být citlivá na dotek a při snaze o změnu polohy se budí.

Na focení se domluvíme podle Vašich představ a časových možností. Nejlepší je, když přijedeme po krmení a přebalování, kdy je miminko klidné, usíná a jde nejlépe polohovat. Focení pak probíhá v několika “vlnách”, kdy uděláme dvě až tři varianty. Miminko se během focení třeba probudí, nakrmí, přebalí a opět usíná. Začíná další kolo focení v novém oblečku, nebo nové poloze. Ve chvílích, kdy je potřeba miminko uspat či utišit, pomůže dudlík (i když jej třeba nechcete používat, je dobré ho na focení mít).
Pěkně vypadá, když mají rodiče oblečení sladěné s miminkem. Maminkám sluší elegantní šaty. Je dobré, když si připravíte něco co máte rádi a co vystihuje Váš vkus. Dečky, dekorace, rekvizity, oblečení, pletená čepička - to vše přispěje ke krásným vzpomínkám. Miminko pak nemáte vyfocené jen bez oblečení, ale fotografie jsou rozmanité.

Délka focení a počet fotografií

Naším hlavním cílem je nafotit kvalitní fotografie, které Vám připomenou Vaše jedinečné a neopakovatelné chvíle. Pokud nás společné focení baví, neskončíme v nejlepším jen proto, že uplynula domluvená doba.

Stejně jako délka focení, tak je i počet fotografií orientační, obvykle předáváme více. Nepřijdete o povedené fotografie, momentky, ani si za ně nemusíte připlácet.

Kdy fotky dostanete

Malou ochutnávku dostanete do 3 dnů.
Pak Vám předáme elektronickou galerii, kde jsou fotky v plné kvalitě. Tu posíláme do 3 týdnů. Je to podle množství fotografií a naší pracovní vytíženosti. Samozřejmě se snažíme, abyste měli své fotografie co nejdříve. Protože sami známe to těšení se na každou novou fotografii.

Dostanete k ní heslo na stažení fotografií. Můžete ji pak ukazovat a přeposílat komukoli budete chtít. A záleží jen na Vás komu dáte heslo ke stažení.

Úprava

Neupravené fotografie a rawy neposkytujeme. Je to naše vizitka a odvádíme jen kvalitní práci. Stejně jako Vám malíř nedá nedokončený obraz, nebo kuchař nedovařené a nedochucené jídlo.

I my naši práci příjemně "dochutíme", aby fotografie lahodily Vašemu oku. Proto všechny fotografie prochází pečlivým výběrem a základní sadou jemných úprav. Tak, abyste byli spokojeni a těšili se z luxusních fotografií, plných emocí. Rozmazané a přepálené fotografie neprodukujeme.

Tisk

Bez předchozí domluvy fotografie sami netiskneme. Vy víte nejlépe kolik, v jaké velikosti a v jakém zpracování je budete chtít.
Nabízíme však možnost tisku velmi luxusních fotografií a fotoknih. Chtěli byste hedvábný, lesklý či matný papír?
Spolupracujeme s německou firmou. Sami jsme si vše vyzkoušeli a jde o velmi luxusní, ofsetový tisk - s věrnou reprodukcí barev a garantovanou stálobarevností. Můžeme jen doporučit. Kvalitou se nedá srovnat s levnějšími variantami tisku jak fotek, tak fotoknih a kalendářů.
Když budete chtít, přineseme Vám ukázku.
Můžete si sami vybrat cokoli a my Vám zařídíme "fotografie do domu".

Doprava / Platba

Jezdíme od Havlíčkova Brodu. Dojedeme kamkoli po celé ČR. Do 100 km dopravu neúčtujeme. Delší vzdálenosti naceníme dle domluvy. A pak je již součástí celkové ceny, na které se společně domluvíme. Dodatečně Vás tedy nepřekvapí žádné nečekané výdaje.

Platbu nám zašlete na účet, nebo předáte v hotovosti v den focení.

A teď už se jen můžete těšit na to, jak budou Vaše vzpomínky zaznamenány.

Contact Block Decorative Icon

Pojďme spolu vytvořit něco jedinečného!

P

Napište nám - už se nemůžeme dočkat, až Vás poznáme!

Za nás nejlépe mluví naše fotografie

Podívejte se na

Zavřít menu

Originální foto

error: