Svatební focení

Chcete mít neobyčejné, dynamické a barevně prokreslené fotografie?

Kreativním způsobem zdokumentujeme Váš svatební den!

Jak to probíhá

Budeme moc rádi, když získáme bližší představu o průběhu svatby a Vašich přáních. Když budeme znát nejen datum, ale i místo konání. Bude se přejíždět, nebo vše proběhne na jednom místě? Co všechno a přibližně v jakém časovém rozsahu byste od nás chtěli zdokumentovat? Kolik hostů bude na svatbě? Díky tomu získáme bližší představu o průběhu svatby a Vašich přáních. Na základě těchto informací se domluvíme na ceně.

Osobní předsvatební schůzku považujeme za samozřejmost. Společně strávíme Váš nejvýznamnější den a naším přáním je, abyste se s námi cítili uvolněně.
Můžete nás okouknout a probrat Vaše představy a důležité detaily ohledně focení a fotografií. Podepíšeme zde Smlouvu o fotografování. Je pro nás důležité, aby Vaše i naše zájmy byly chráněny. Smlouvu rádi zašleme na vyžádání předem.
Na schůzku buď přijedeme za Vámi, nebo si můžete udělat výlet do Havlíčkova Brodu. Záleží, co je pro Vás příjemnější.
Je to také příležitost k předsvatebnímu focení. To je jen na Vás.
V případě velké vzdálenosti, nebo jiných komplikací je možné tyto informace probrat telefonicky.

Pak se již společně těšíme na Váš velký den. Fotografie jsou cennou a často (kromě prstýnků) jedinou připomínkou Vaší svatby. Proto si na jejich pořízení a pak i zpracování dáváme velmi záležet.

Doba focení

Na délce focení se společně domluvíme na základě Vašich přání.
Pokud nás ale společné focení baví a děje se něco zajímavého, neskončíme v nejlepším jen proto, že uplynula domluvená doba.
Naším hlavním cílem je nafotit kvalitní fotografie, které Vám připomenou Vaše jedinečné a neopakovatelné chvíle. Všechno důležité budete mít nafoceno, protože my dokumentujeme celý průběh Vašeho dne.

Počet fotografií

Předáme Vám minimálně 150 fotografií.
Toto číslo je spíše orientační, skoro vždy jich předáváme více. Nepřijdete o povedené fotografie, momentky, ani si za ně nemusíte připlácet. Zde rozhoduje to, co vše chcete ve svatební den zažít. Pokud se jedná o svatbu s menším počtem hostů, kteří spíš sedí u stolu a povídají si, bude samozřejmě možností fotografovat méně. A také výsledný počet fotografií bude menší. Jestli bude hostů více, jsou společenští, akční a je připraven zábavný program, hry ... bude počet vyšší.

Úprava

Všechny fotografie prochází pečlivým výběrem a základní sadou jemných úprav. Tak, abyste byli spokojeni a těšili se z luxusních fotografií, plných emocí. Na dodatečných úpravách, retuších, nebo převedení do konkrétního stylu se také rádi domluvíme.

Jak a kdy fotografie dostanete

Malou ochutnávku dostanete do 3 dnů od svatby.
Protože sami známe to těšení se na každou novou fotografii, tak se samozřejmě snažíme, abyste měli své fotografie co nejdříve. Podle množství fotografií a naší pracovní vytíženosti dostanete celou elektronickou galerii do třech týdnů od svatby. V galerii jsou fotografie v plné kvalitě. Můžete tak své fotografie ukazovat kdekoli, nebo svým přátelům přeposílat odkaz. To je jen na Vás. Jen Vy k ní dostanete heslo na stažení fotografií.

Cena svatebního focení pro rok 2018

9 000 Kč - 17 000 Kč
Konkrétní cenu na míru Vám sestavíme podle Vašich přání a informací, které od Vás dostaneme.

V ceně je zahrnuto:
Předsvatební schůzka, focení všeho na čem se dohodneme, naše doprava, zpracování a úprava fotek a zaslání elektronické galerie.

Co fotíme:
Přípravy nevěsty a ženicha (make-up, účes, oblékání), příjezd, obřad, gratulace, skupinky s rodinou a přáteli, hostina, začátek zábavného programu. Dýchne na Vás atmosféra těsně před svatbou, nadšení z “prvního shledání” i pocity dojetí při gratulacích. Zlatým hřebem je vždy focení novomanželů jako páru v uvolněné náladě na místě, které si sami vyberete. Svatební hostina, prostory které jste si vybrali a výzdoba jsou cennou součástí Vaší svatby, a proto je zdokumentujeme. Hry, párty, fotokoutek a různé momentky, to vše pro Vás bude krásnou vzpomínkou.
Chceme být s Vámi u všeho podstatného. Nejlépe tak vyzní duch a atmosféra Vašeho jedinečného dne a Vy si pak při prohlížení fotografií vybavíte ty nezapomenutelné pocity a průběh celého dne.

Pokud nechcete vyfotit celou svatbu, ale pouze fotografie novomanželů (jen jako páru) neváhejte nás kontaktovat a domluvíme se.

Informace o placení

Zálohu ve výši 50% nám zaplatíte při podpisu Smlouvy o focení nebo na účet do termínu splatnosti. Od té chvíle s námi můžete napevno počítat a my držíme datum pouze Vám. Váš termín již nenabízíme nikomu jinému.
V den focení pak zaplatíte zbylých 50%.
Doprava:
Jezdíme od Havlíčkova Brodu. Dojedeme kamkoli po celé ČR. Doprava bude součástí celkové ceny, na které se společně domluvíme. Dodatečně Vás tedy nepřekvapí žádné nečekané výdaje.

Tisk

Bez předchozí domluvy fotografie sami netiskneme. Vy víte nejlépe kolik, v jaké velikosti a v jakém zpracování je budete chtít.
Nabízíme však možnost tisku velmi luxusních fotografií a fotoknih. Chtěli byste sametový, perleťový, nebo matný či lesklý papír?
Spolupracujeme s německou firmou. Sami jsme si vše vyzkoušeli a jde o velmi luxusní, ofsetový tisk - s věrnou reprodukcí barev a garantovanou stálobarevností. Můžeme jen doporučit. Kvalitou se nedá srovnat s levnějšími variantami tisku jak fotek, tak fotoknih a kalendářů.
Na předsvatební schůzku Vám přineseme ukázku.
Můžete si sami vybrat cokoli a my Vám zařídíme "fotografie do domu".

Předsvatební focení - rande

Je skvělou připomínkou společných zážitků a radosti při plánování svatby.
Tyto fotografie lze dobře použít na svatební oznámení.
Využijte předsvatební schůzku a společně zaznamenejme něco pro Vaše vzpomínky!
Doba focení: 1 hod
Počet fotografií: minimálně 20 ks
Zvýhodněná cena při objednávce svatebního focení: 2 000 Kč

Contact Block Decorative Icon

Pojďme vytvořit něco jedinečného!

P

Napište nám - už se nemůžeme dočkat, až Vás poznáme!

Za nás nejlépe mluví naše fotografie

Podívejte se na

Zavřít menu

Originální foto

error: