Svatební focení

Chcete mít neobyčejné a dynamické fotografie plné emocí?

Kreativním způsobem zdokumentujeme váš svatební den!!

Jak to probíhá

Budeme rádi, když získáme bližší představu o průběhu svatby a vašich přáních. Společně prožijeme váš nejvýznamnější den a naším přáním je, abyste se s námi cítili uvolněně. Při osobní schůzce můžeme probrat důležité detaily ohledně vaší představy o focení.
Je to také příležitost k předsvatebnímu focení. V případě velké vzdálenosti je možné tyto informace probrat telefonicky.

Pak se již společně těšíme na váš velký den. Kromě prstýnků jsou fotografie často tím jediným, co vám bude váš den připomínat.

Počet fotografií

Předáme vám minimálně 150 fotografií. Počet je orientační, skoro vždy posíláme více. Dostanete všechny povedené fotografie, momentky... a i když jich bude více, nemusíte si za ně připlácet. Rozhodující je, co všechno chcete ve svatební den zažít. Pokud se jedná o svatbu s menším počtem hostů, kteří hlavně sedí u stolu a povídají si, bude možností fotografovat méně. Pokud jsou vaši hosté akční a je připraven zábavný program... bude počet vyšší.

Jak a kdy fotografie dostanete

Decorative Image

Malou ochutnávku dostanete během několika dní. Pak vám na USB disku zašleme všechny fotografie v plném rozlišení. Ty posíláme do měsíce od konání svatby. Podle množství fotografií a naší pracovní vytíženosti. Samozřejmě se snažíme, abyste měli své fotografie co nejdříve. Protože sami známe to těšení se na každou novou fotografii. Dostanete také elektronickou galerii, kterou můžete ukazovat a přeposílat svým blízkým. Galerii uchováváme 1/2 roku.

Zpracování a úprava

Neupravené fotografie a rawy neposkytujeme. Je to naše vizitka a odvádíme jen kvalitní práci. Stejně jako vám malíř nedá nedokončený obraz, nebo kuchař nedovařené a nedochucené jídlo.

Proto všechny fotografie prochází základní sadou jemných úprav. Tak, abyste byli spokojeni a těšili se z luxusních fotografií, plných emocí. Rozmazané a přepálené fotografie neprodukujeme.

Ukázka svatebního příběhu

Tisk

Fotografie sami netiskneme. Pokud si však přejete, zprostředkujeme vám velmi luxusní tisk. A to například na hedvábném papíře, kde vaše fotografie vyniknou. Také můžeme sestavit a nechat vytisknout fotoknihy a další fotoprodukty. Spolupracujeme s německou firmou. Sami jsme si vyzkoušeli, že jde o velmi kvalitní, ofsetový tisk - s věrnou reprodukcí barev a garantovanou stálobarevností. Kvalitou se nedá srovnat s levnějšími variantami tisku jak fotek, tak fotoknih a kalendářů. Můžete si vybrat cokoli a my vám zařídíme "fotografie do domu".:)

Podívejte se na fotoprodukty

Předsvatební focení - rande

Je skvělou připomínkou společných zážitků a radostí při plánování svatby. Tyto fotografie také můžete použít na svatební oznámení.
Využijte předsvatební schůzku a společně zaznamenejme něco pro vaše vzpomínky!
Doba focení: 1 hod
Počet fotografií: minimálně 20 ks
Zvýhodněná cena při objednávce svatebního focení: 2 000 Kč

Pojďme společně vytvořit něco jedinečného!!

P

Napište nám :) Těšíme se, až vás poznáme!!

Za nás nejlépe mluví naše fotografie

Podívejte se na

Zavřít menu

Originální foto

error: