Rodinné focení

Nejkrásnější je, když jsou všichni spolu :)

Column Block Decorative Icon
Rodina

3 a více osob
Délka focení: 2 hod
Fotografií: minimálně 40 ks
Cena: 2 800 Kč

Column Block Decorative Icon
Těhotenské

1 - 2 osoby
Délka focení: 1,5 hod
Fotografií: minimálně 20 ks
Cena: 2 000 Kč

Column Block Decorative Icon
Novorozenci

Délka focení: 2 hod
Fotografií: minimálně 15 ks
Cena: 2 500 Kč

Kde a jak fotíme

Společně vybereme místo, které bude blízké vašemu srdci. Může to být park, rybník, les, zahrada. Dáváme přednost focení v přírodě na přirozeném světle. Je zde hodně možností ke kreativitě. Můžeme vás také vyfotit doma, nebo ve městě. Kdekoli se budete cítit dobře a volně.

Jezdíme a fotíme oba. Víc očí víc vidí. Proto nám nic důležitého neunikne. Máme rádi přirozené fotografie, plné života a emocí, ne statické pózování.:) Proto vás jen lehce povedeme, abyste se cítili uvolněně a věděli “kam s rukama a kam se dívat”.

Jak a kdy fotografie dostanete

Elektronicky vám zašleme všechny fotografie v plném rozlišení. Ty posíláme do 3 týdnů. Podle množství fotografií a naší pracovní vytíženosti. Samozřejmě se snažíme, abyste měli své fotografie co nejdříve. Protože sami známe to těšení se na každou novou fotografii.

Dostanete také elektronickou galerii, kterou můžete ukazovat a přeposílat svým blízkým. Galerii uchováváme 1/2 roku.

Úprava

Neupravené fotografie a rawy neposkytujeme. Je to naše vizitka a odvádíme jen kvalitní práci. Stejně jako vám malíř nedá nedokončený obraz, nebo kuchař nedovařené a nedochucené jídlo.

Proto všechny fotografie prochází základní sadou jemných úprav. Tak, abyste byli spokojeni a těšili se z luxusních fotografií, plných emocí. Rozmazané a přepálené fotografie neprodukujeme.

Doprava a platba

Jezdíme od Havlíčkova Brodu. Dojedeme kamkoli po ČR. Delší vzdálenosti naceníme dle domluvy. Pak je již součástí celkové ceny.

Platbu nám zašlete na účet, nebo předáte v hotovosti v den focení.

Tisk

Fotografie sami netiskneme. Pokud si však přejete, zprostředkujeme vám velmi luxusní tisk. A to například na hedvábném papíře, kde vaše fotografie vyniknou. Také můžeme sestavit a nechat vytisknout fotoknihy a další fotoprodukty.
Spolupracujeme s německou firmou. Sami jsme si vyzkoušeli, že jde o velmi kvalitní, ofsetový tisk - s věrnou reprodukcí barev a garantovanou stálobarevností. Kvalitou se nedá srovnat s levnějšími variantami tisku jak fotek, tak fotoknih a kalendářů. Můžete si vybrat cokoli a my vám zařídíme "fotografie do domu".:)

Za nás nejlépe mluví naše fotografie

Podívejte se na

Zavřít menu

Originální foto

error: