Svatební focení

Chcete mít neobyčejné a dynamické fotografie plné emocí?

Kreativním způsobem zdokumentujeme váš svatební den!!

Jak to probíhá

Budeme rádi, když získáme bližší představu o průběhu svatby a vašich přáních. Společně prožijeme váš nejvýznamnější den. A naším přáním je, abyste se s námi cítili uvolněně. Kromě prstýnků jsou fotografie často tím jediným, co vám bude váš den připomínat. Při osobní schůzce, nebo telefonicky probereme důležité detaily ohledně vaší představy o focení.
Je to také příležitost k předsvatebnímu focení.

Pak se již společně těšíme na váš velký den :)

Počet fotografií

Předáme vám minimálně 150 fotografií. Počet je orientační, skoro vždy posíláme více. Dostanete všechny povedené fotografie a momentky. Rozhodující je, co všechno chcete ve svatební den zažít. Pokud se jedná o svatbu s menším počtem hostů, kteří hlavně sedí u stolu a povídají si, bude možností fotografovat méně. Pokud jsou vaši hosté akční a je připraven zábavný program, bude počet vyšší.

Jak a kdy fotografie dostanete

Decorative Image

Fotografie posíláme do měsíce od konání svatby. Podle množství fotografií a naší pracovní vytíženosti. Samozřejmě se snažíme, abyste měli své fotografie co nejdříve. Protože sami známe to těšení se na každou novou fotografii. Fotografie v plném rozlišení dostanete na USB disku. Dostanete také elektronickou galerii, kterou můžete ukazovat a přeposílat svým blízkým. Galerii uchováváme 1 rok.

Zpracování a úprava

Neupravené fotografie a rawy neposkytujeme. Je to naše vizitka a odvádíme jen kvalitní práci. Stejně jako vám malíř nedá nedokončený obraz, nebo kuchař nedovařené a nedochucené jídlo.

Proto všechny fotografie prochází základní sadou jemných úprav. Tak, abyste byli spokojeni a těšili se z luxusních fotografií, plných emocí. Rozmazané a přepálené fotografie neprodukujeme.

Ukázka svatebního příběhu

Tisk

Fotografie sami netiskneme. Pokud si však přejete, zprostředkujeme vám velmi luxusní tisk. A to například na hedvábném papíře, kde vaše fotografie vyniknou. Také můžeme sestavit a nechat vytisknout fotoknihy a další fotoprodukty. Spolupracujeme s německou firmou. Sami jsme si vyzkoušeli, že jde o velmi kvalitní, ofsetový tisk - s věrnou reprodukcí barev a garantovanou stálobarevností. Kvalitou se nedá srovnat s levnějšími variantami tisku jak fotek, tak fotoknih a kalendářů. Můžete si vybrat cokoli a my vám zařídíme "fotografie do domu".:)

Předsvatební focení - rande

Je skvělou připomínkou společných zážitků a radostí při plánování svatby. Tyto fotografie také můžete použít na svatební oznámení.
Využijte předsvatební schůzku a společně zaznamenejme něco pro vaše vzpomínky!
Doba focení: 1 hod
Počet fotografií: minimálně 20 ks
Zvýhodněná cena při objednávce svatebního focení: 2 000 Kč

Za nás nejlépe mluví naše fotografie

Podívejte se na

Zavřít menu

Originální foto

error: