F

Fotoobrazy

Vneste kousek umělecké galerie k vám domů!

Rádi vás vyfotíme a zvěčníme tuto krásnou vzpomínku na obraze. Nebo si vyberte fotografii z naší galerie a my vám ji necháme vytisknout jako obraz.

Na jakém povrchu byste si přáli mít svůj obraz?

Vyberte si níže:

.01

Akrylátové sklo

Vysoce kvalitní a vzácný designový objekt pro váš domov.
Docilte pomocí akrylátového skla neuvěřitelné zářivosti a jedinečného hloubkového efektu. Vaše fotografie za akrylátovým sklem vyniknou.
V závislosti na úhlu pohledu se na okrajích rafinovaně odráží světlo, které motiv fotografie lehce přenáší! Skvělý a moderní efekt!
Tato 5 mm nebo 10 mm silná akrylátová deska vyniká neuvěřitelnou hloubkou a zrcadlením.

.02

Matná hliníková deska

Tato 3 mm silná hliníková deska se skládá z polyethylenového jádra mezi dvěmi hliníkovými vrstvami a vyznačuje se vysokou pevností, nízkou hmotností a je odolná vůči povětrnostním vlivům. Obrazy na ní jsou neuvěřitelně ostré.

.03

Vykartáčovaná hliníková deska

Kartáčovaný hliníkový povrch vyniká zejména ve světlých částech obrazu a zanechává dlouhotrvající dojem a ušlechtilý vzhled. Bílá a světlé barvy nebudou vytištěny, což vytvoří na vykartáčovaném povrchu z hliníku stříbrný efekt s lehkým třpytem. Zvlášť dobře vyniknou vysoce kontrastní černo-bílé fotografie.

.04

Akrylátové sklo podepřené hliníkovou deskou

Vneste kousek umělecké galerie k vám domů!
Vaše fotografie získá ohromující jas a hluboký efekt díky povrchu z akrylátového skla (2mm) a stabilní provedení díky hliníkové desce (3mm).
Tento mimořádný obraz vytvoří z vaší fotografie jedinečný unikát a upoutá tak každého! Vytvořte si své vlastní umělecké dílo! K dispozici v matném nebo lesklém provedení.

.05

Fotoplátno

Exkluzivní vzhled v galerijní kvalitě!
Fotoplátno s přírodní, jemnou strukturou, vás přesvědčí svým krásným a stylovým vzhledem v galerijní kvalitě. Vysoké rozlišení a maximální kvalita se starají o působivé oslnivé barvy a ostré motivy. Potištěný materiál bude ručně namontován na stabilní 2cm dřevěný rám a na zadní straně upevněn.

.06

Fotoplátno v rámu se stínovou štěrbinou!

Chcete, aby bylo vaše plátno zcela výjimečné? Pak si vaši fotografii objednejte přímo zasazenou v dekorativním rámu se stínovou štěrbinou! Tento styl rámu vyzvedne vaši fotografii a získáte tak dokonalý galerijní vzhled. Aby rám ještě více pasoval k vašemu motivu, zvolte si jej v černé nebo bílé. Díky speciálnímu rámování se mezi fotoplátnem a rámem vytvoří 8 mm široká mezera, která dodáva fotografii vznášející se efekt.

.07

Pěněná PVC deska

5 mm až 10 mm silná pěněná deska se vyznačuje především nízkou hmotností a rovnoměrnou povrchovou strukturou.
Nejvyšší kvalita je dosažena přímou metodou tisku, která zcela spojuje barvu vašeho motivu s pěněnou PVC deskou. Výsledkem je produkt, který je odolný proti povětrnostním vlivům, rozmazání nebo poškrábání.

P

Pojďme společně vytvořit trvalou ozdobu vašeho domova!!

“ Vaše oblíbená fotografie tak vynikne v tom nejlepším světle a vnese do každé místnosti nádech galerie. ”

Díky přímému UV tisku nové generace s 6-ti barvami, včetně světlých barev (tradičně jen 4 barvy) a 6-ti dílnou UV-sílou je zajištěna působivá intenzita barev v nejvyšším rozlišení a maximální ostrost. Dokonce i velké, stejně barevné plochy na matném povrchu, září v absolutně bohatých barvách a odstínech, které jsou ve vysokém rozlišení zobrazeny do nejmenších detailů.Obdržíte tak jedinečnou kvalitu a elegantní designový objekt pro Váš domov. U fotoplátna je použito přírodní, jemné Canvas plátno (300 g/m²) a prvotřídní Latex tisk s rozlišením 300 dpi.

Zavřít menu

Originální foto

error: